Pridané: 12. apríla 2012 | Autor: admin

Hojdacie siete na záhradu

Radi si užívate relax a odpočinok v pohodlí  záhradného kresla? Máte radi pohľad na krásnu prírodu, vánok vetra a vôňu kvetín? Tak práve pre vás sú určené záhradné hojdacie siete. Poďme sa na ne pozrieť trochu zbližša.

Druhy hojdacích sietí

Podľa dispozičných riešení vašej záhrady si môžete vybrať typ hojdacej siete, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak máte k dispozícii závesné body, bude vám postačovať jednoduchá sieť. V opačnom prípade budete potrebovať hojdaciu sieť s vlastnou konštrukciou. Tu je veľmi dôležitá kvalita prevedenia konštrukcie. Pri lacných a nekvalitných hojdacích sieťach sa často stretávame s rušivými zvukmi, ktoré nedovoľujú, aby sme si tento záhradný nábytok užili naplno.

Alternatíva hojdacej siete

Hojdacia sieť sa do niektorých typov záhrad vyslovene nehodí. V týchto prípadoch sa musíme poobzerať po alternatívach, ktoré nám náš trh ponúka. Vždy je dobré preštudovať si ponuku predajcov ponúkajúcich záhradný nábytok. Môžete sa tak nechať inšpirovať a výber vhodného produktu bude oveľa jednoduchší. Ako vhodným alternatívnym riešením sa na prvý pohľad javia  záhradné kreslá. Ak majú suplovať funkciu hojdacej siete, mali by byť dostatočne pohodlné a komfortné.

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.