Pridané: 28. novembra 2011 | Autor: admin

Kúpelňové doplnky

Ak máte pocit, že vašej kúpeľni stále niečo chýba, alebo by bolo načase ju niečím oživiť, poobzerajte sa po kúpeľňových doplnkoch, ktoré dokážu tieto problémy hravo vyriešiť. Kúpeľňové doplnky majú nielen funkciu estetického doplnku ale v neposlednom rade nám pomôžu zefektívniť činnosti odohrávajúce sa v kúpeľni.

Držiak na mydlo

Tento praktický doplnok nám pomôže udržať mydlo bez prebytočnej vlhkosti a tak zabraňuje šíreniu baktérií. Pri jeho výbere dbajte hlavne na kvalitu použitého materiálu. Neustála vlhkosť a kontakt s vodou predurčuje sklo a plast ako najvhodnejší materiál. Tvar mydlového držiaka musí brať ohľad na jednoduchosť čistenia, ktoré je pri tomto kúpeľňovom doplnku naozaj časté.

Držiak na uteráky

Výber tohto kúpeľňového doplnku je výhradne na vašom estetickom cítení. Dôležité je ale jeho umiestnenie. Použitie uteráka zaveseného na držiaku by si nemalo vyžadovať predkláňanie. Držiak vždy umiestňujte v tesnej blízkosti umývadla.

Držiak na pohár

Držiak na pohár je v ponuke tak bez pohára ako aj v kombinácii s pohárom. Tento doplnok slúži pre činnosti spojené s ústnou hygienou, akými sú napríklad čistenie zubov, kloktanie, vyplachovanie úst. Z hľadiska bezpečnosti odporúčame zváženie kúpy skleneného pohára, ktorého pád môže zapríčiniť poškodenie umývadla alebo dlažby v kúpeľni.

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.