Pridané: 8. februára 2012 | Autor: admin

Lacné trampolíny

Nie je jednoduché kúpiť dieťaťu praktický darček, ktorý by ho zároveň potešil. Väčšina praktických darčekov je vnímaná deťmi ako samozrejmosť a neberú tieto predmety ako niečo extra.  Výnimkou sú predmety, ktoré sú určené na pohybové aktivity. Nedá mi nespomenúť napríklad bicykel, kolieskové korčule alebo trampolínu. My sa teraz zameriame práve na výhody trampolíny, ktorá je v poslednej dobe čoraz viac obľúbená.

 

Cena trampolíny

Možno sa budete čudovať, ale zohnať trampolínu za 10€ nie je nemožné. Pri takejto lacnej trampolíne ale nemôžeme počítať s nadštandardnou kvalitou, životnosťou a o bezpečnosti ani nehovorím. Kvalitné malé trampolíny sa začínajú pohybovať na úrovni  20€. Tieto základné modely sú určené pre nízke hmotnostné zaťaženie.

 

Trampolína s ochrannou sieťou

Ak si to môže vaša peňaženka dovotiť, určite investujte do ochrannej siete. Tá dokáže zabrániť možným úrazom. Ochranná sieť dáva slobodu pohybu. Osoba používajúca trampolínu si tak môže naplno užívať zábavu spojenú so skákaním na trampolíne.

 

Návod na použitie

Vždy si dôkladne preštudujte návod na použitie. Trampolína musí byť zložená naozaj profesionálne. Všetky spoje musia byť riadne dotiahnuté. Sledujte chyby v štruktúre materiálu, ktoré by mohli mať za následok poškodenie trampolíny. Dôležité je dodržiavať hlavne maximálne zaťaženie trampolíny. Tým určite predĺžite jej životnosť. Prípadné poškodenia trampolíny z dôsledku preťaženia by mohli mať za následok vážne zranenia.

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.