Pridané: 8. februára 2012 | Autor: admin

Moderné spálne z masívu

Nie je tomu tak dávno, kedy nás od masívneho nábytku odrádzal jeho vidiecky vzhľad. Doba sa ale zmenila a sortiment dreveného nábytku prešiel radikálnymi zmenami. Ak si dnes chcete zariadiť svoju spálňu moderne a zároveň s kvalitným masívnym nábytkom, určite nenarazíte na nedostatočnú ponuku trhu. Možno vás iba trošku prekvapia ceny, ale to je pri kvalitnom sortimente v akejkoľvek oblasti samozrejmosťou. Spálne nie sú výnimkou.

 

Nočné stolíky

Možno by sa mohlo zdať, že výber nočného stolíka nie je až taký dôležitý. Napriek tomu by sme vás chceli upozorniť na výhody kvalitného nočného stolíka.  Tento prvok spálňového nábytku je s vami v každodennom kontakte. Dokonale poslúži ako úložný priestor pre telefón, hodinky alebo nočnú lampu. Ak si budete chcieť zobrať do postele šálku kávy alebo pohár džúsu, nočný stolík je tým miestom, kam si tieto predmety uložíte. Aby si takto namáhaný nábytok zachoval pôvodný vzhľad je veľmi dôležité, aby bol vyhotovený z kvalitného materiálu. A práve drevo je v tomto prípade tou správnou voľbou.

 

Manželská posteľ

Centrom pozornosti každej spálne je veľkolepá manželská posteľ. Je dôležitá, aby táto časť spálňového nábytku bola naozaj kvalitná. Pohodlný a zdravý spánok vám zaručí iba kvalitná posteľ a dobrý matrac. Výhodu drevenej manželskej postele je hlavne pevnosť spojov jednotlivých dielov. Kvalitná montáž zabráni vŕzganiu masívnej postele. Pri posteliach z masívu sa stretávame s vŕzganím nanešťastie pravidelne.

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.