Pridané: 28. novembra 2011 | Autor: admin

Rohové vane

Po ťažkom dni strávenom na nohách si viacero z nás s radosťou užije relax v horúcej vode v pohodlí útulnej kúpeľne. Kúpeľ vo vani, svetlo sviečky, príjemná hudba a vôňa éterického oleja, dokáže navodiť pocit harmónie a dobiť energiu po dni plnom stresu. Na to, aby sme si kúpeľ užili naplno, potrebujeme mať doma správne vybratú vaňu.

Koľko stoja rohové vane?

Najlacnejšie rohové vane začínajú na hranici okolo 250 eur. Pri kúpe lacnej rohovej vane určite nebudete pociťovať žiadne nedostatky. Drahšie rohové vane majú rôzne doplnkové systémy, ako napríklad masážne hlavice a podobne. Ak si však chcete iba občas dopriať kúpeľ v rozmernej vani, určite vaše potreby uspokojí aj lacnejšia verzia rohovej vane. Ak ste trochu náročnejší, určite si vyberiete z ponuky predajcov, ktorý ponúkajú rohové vane.

Rozmery rohovej vane

Na výber máme štvorcový alebo obdĺžnikový pôdorys rohovej vane. Už pri rozmere 150x150cm nám ponúka rohová vaňa dostatočný priestor pre dospelú osobu. Berte do úvahy to, že veľkosť vane priamo súvisí s veľkosťou spotreby vody. Ak teda plánujete každodenné vylihovanie vo vani, vyhnite sa rohovej vani prehnaných rozmerov.

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.