Pridané: 8. mája 2012 | Autor: admin

Stolný tenis

Hľadáte aktivitu, ktorá vám vyplní voľné chvíle?  Stolný tenis by mohol byť pre vás tým správnym riešením. Nekladie zvýšené požiadavky na fyzickú kondíciu. Je ho možné praktizovať v každom veku a je určený rovnako pre mužov ako aj pre ženy. Stolný tenis nie je obmedzený vekom, môžu ho hrať deti ale aj dospelí.

 

Stoly na stolný tenis

Ak ste sa rozhodli zaobstarať si vlastný hrací stôl na stolný tenis, môžeme vám iba gratulovať. Ponuka predajcov tohto druhu športových potrieb je celkom široká a výber môže byť na prvý pohľad náročný. Ak ale nie ste profesionál, určite vám dokonale postačí tá najlacnejšia verzia. Pozor si treba dávať iba v prípade stolov na stolný tenis určených do exteriéru. Tam sú kladený vysoké požiadavky na odolnosť voči vlhkosti. Hlavne horná doska stola musí byť dostatočne odolná voči poveternostným vplyvom.

 

Miestnosť

Hrací stôl je možné umiestniť do pivnice alebo na terasu či do predsiene. Dôležité je vždy dodržať priestorové požiadavky. Je nutné, aby bolo v okolí stola dostatok miesta na hru. Príliš tesné a malé miestnosti sú pre umiestnenie stola na stolný tenis vyslovene nevhodné.

 

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.