Pridané: 17. februára 2014 | Autor: admin

Nezabúdajme na taburet

Ak potrebujete vo vašej obývačke viac úložného priestoru a zároveň hľadáte praktický kus nábytku, ktorý nezaberie veľa miesta je ideálnym riešením kúpiť si taburet. Čalúnené taburety sa veľmi ľahko udržiavajú čisté a sú veľmi odolné. Niektoré druhy taburetov sa dajú otvárať a slúžia ako praktický úložný priestor, kam môžete odložiť noviny, časopisy, vaše obľúbené knihy a podobne. Taburety sú praktické aj vtedy, ak máte väčšiu návštevu a potrebuje všetkých priateľov pohodlne usadiť. Taktiež pri sledovaní televízie alebo oddychovaní vám taburety môžu zväčšiť komfort a môžete si na ne vyložiť nohy.

 

Čalúnený taburet

 

Ak už ste sa rozhodli, že si do vašej domácnosti chcete zadovážiť taburet, mali by ste sa zamyslieť nad materiálom z akého by mal byť vyrobený. Taburety sa dajú dokúpiť aj pri kupovaní novej sedacej súpravy a sú v rovnakom prevedení, ako sedacia súprava. Taktiež si môžete taburet zadovážiť aj dodatočne. Na trhu sú dostupné taburety vyrobené z rôznych druhov materiálov.

 

taburet

 

Čalúnené taburety sú dostupné v rôznych variáciách, väčšinou v kombinácii s drevom. Môžete si vybrať taburet na nožičkách, ktorý nemá úložný priestor. Alebo taburet vhodný na ukladanie vecí, ktorý má nízke nožičky. Taburet sa dá v prípade znečistenia ľahko vyčistiť pomocou saponátu a vlažnej vody. V prípade veľkého znečistenia sa dá vyčistiť vytepovaním.

Taktiež si môžete vybrať tvar sedacej časti taburetu, či už okrúhlu, štvorcovú alebo obdĺžnikovú. Dokonca si môžete zakúpiť aj taburet s operadlom. Čalúnené taburety sú dostupné v mnohých farbách a je len na vás, akú si vyberiete.

 

 

Kožené sedacie súpravy

 

Ak túžite po sedacej súprave, ktorá má dlhú životnosť a je vyrobená z kvalitného materiálu, je vhodné zamerať sa na kožené sedacie súpravy. Môžete ich kúpiť v rozličných prevedeniach a farbách. Pre všetky typy kožených sedacích súpravy je charakteristické, že sa ľahko udržiavajú čisté a sú pohodlné. Na údržbu stačí vlažná voda a jemný saponát. V prípade väčšieho znečistenia existujú špeciálne čistiace pasty na ošetrenie koženého nábytku.

 

sedačka z hnedej kože

 

Pri výbere sedacej súpravy je dôležité zohľadniť, koľko sedacích miest potrebujete a do akého priestoru bude umiestnená. Rohové súpravy sú vhodné do miest, ktoré by ste inak nevyužili. Rôzne hluché rohy alebo miesto pod stenou. Ak chcete mať sedaciu súpravu ako dominantný prvok v miestnosti je vhodné siahať po sedacej zostave. Zvyčajne sa skladá z dvojsedačky a kresiel. Taktiež si môže zakúpiť rozkladaciu sedačku, ktorá Vám prakticky poslúži v prípade nečakaných návštev.

 

Ak máte záujem zadovážiť si aj iný kus nábytku alebo iný typ môžete navštíviť stránku http://www.mt-nabytok.sk/.

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.