Pridané: 27. marca 2015 | Autor: admin

Vytvorte si spálňu presne podľa svojich predstáv!

Necítite sa vo vašej spálni práve najlepšie? Radi by ste ju zmenili k obrazu svojmu? Potom musíte výberu jednotlivých kusov nábytku venovať dostatočnú pozornosť. Určite si môžeme dovoliť povedať, že vzhľad a kvalita vášho nábytku sa značne podieľa na nálade, s ktorou vstupujete do nového dňa.

 

Kvalitné postele a ďalší nábytok do spálne

Hlavným prvkom každej spálne je posteľ. U tej je v prvom rade dôležitá kvalita, pevnosť a pohodlnosť. Vyberať môžete hneď z niekoľkých materiálov, na našom trhu sú k dostaniu postele kovové, kožené, čalúnené, z lamina, MDF dosiek az masívu. Posledne menovaný materiál, masív, je bezkonkurenčne tým najlepším, ktorý môžete zaobstarať. Postele z masívu sú zdravotne nezávadné, ekologické, trvanlivé, pevné, stabilné, nevŕzgajú a nevydávajú nepríjemné zvuky, ktoré môžu narušiť váš spánok, nevylučujú chemické prímesi a v neposlednom rade sú stále moderné.

 

Posteľ Bára je vyrobená z masívneho dreva borovice moreného do odtieňa orech, cena: 247,- €

Posteľ Bára je vyrobená z masívneho dreva borovice moreného do odtieňa orech, cena: 247,- €

 

Môžete možná podotknúť, že z estetického hľadiska nie sú práve tým najlepším. Je síce pravda, že modernejší vzhľad majú napríklad postele z lamina, však na prvom mieste by vždy mala byť zdravotná stránka a kvalita. Masívna posteľ vám vydrží oveľa dlhšie a vďaka možnosti namoriť posteľ do ľubovoľného odtieňa ponúka tiež množstvo atraktívnych prevedenia.
Sústreďte sa tiež na ostatné nábytok, ktorý do spálne patrí, ako sú napríklad nočné stolíky, šatníkové skrine či komody. Opäť je trefou do čierneho masívny nábytok.

 

Rošt a matrac sú kľúčovým prvkom spálne

Nemenej dôležitým prvkom spálne je rošt a matrac. Ak začneme rošty, potom sú jednoznačne najlepšie tie lamelové. Tie môžete kúpiť v pevnom, alebo polohovateľnom prevedenie. Ale pozor! Vždy si zistite, či je vaša matrac pre vami vybraný rošt vhodná.

Výber matraca je možno ten najzložitejší. Kým pri posteli často dáme na vzhľad, respektíve možno sa podľa neho nejako rozhodnúť, matrace vyzerajú v podstate všetky rovnako. Rozdiel je v použitých materiáloch. Ponuka je naozaj pestrá, počnúc stálicami na trhu, pružinovými a penovými matracmi, až po matrace z pamäťovej peny alebo studenej peny, kokoslatexu, Biotex či najluxusnejšie latexové matrace.

 

Luxusný matrac Xena zo 100% prírodného latexu, kokoslatexu a Biotex, cena: od 280,- €

Luxusný matrac Xena zo 100% prírodného latexu, kokoslatexu a Biotex, cena: od 280,- €

 

Výhodné spálňové zostavy

Ak by ste radi vymenili nábytok kompletne, potom môžete zaobstarať jednotlivé kusy nábytku osobitne alebo možno nakúpiť aj výhodné posteľové komplety, zahŕňajúce rošt, posteľ aj matrac. Obstaraním takéhoto setu možno ušetriť nemalé finančné prostriedky. K nemu možno potom dokúpiť ďalší nábytok z masívu podľa potreby. Toto riešenie je určite veľmi výhodné.

 

Kompletná POSTEĽOVÁ zostava HANA zo 100% masívna borovica s 2 matracmi ALENA a rošty, cena: 348,- €

Kompletná POSTEĽOVÁ zostava HANA zo 100% masívna borovica s 2 matracmi ALENA a rošty, cena: 348,- €

 

Kde si zaobstarať nábytok do spálne aj matrace lacno?

Nákup vybavenia do spálne predstavuje nemalú investíciu, napriek tomu môžete nakúpiť chytro. Vyskúšajte napríklad ponuku priamo od výrobcu, ktorú nájdete na internetovom obchode www.grossmann-matrace.sk. Nechýba tu sortiment nábytku z masívu do spálne, obrovský výber zdravotných matracov, tiež produktov pre zdravý spánok, vrátane výhodných posteľných kompletov. Ak chcete ušetriť, nakupujte priamo u výrobcu!

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.