Pridané: 30. septembra 2015 | Autor: admin

Akú detskú posteľ zaobstarať do modernej izbičky?

Detská posteľ je v izbičke najobľúbenejším kusom nábytku. Poskytuje miesto pre odpočinok a výdatný spánok a je aj hracím prvkom. Na jej výber by ste mali pristupovať s maximálnou dôkladnosťou. Pozrite sa, aké detské postele sú dnes na trhu dostupné, a ktoré môžu byť tým pravým vybavením do izbičky práve pre vašu ratolesť.

 

Klasická detská posteľ so zábranou, prístelkou, úložným priestorom, aj ako hracie zázemie

Ak váš potomok dorastie do veku, kedy je mu malá detská postieľka, je čas sa poohliadnuť po klasickom type. Vybrať je možné skrátenú verziu alebo so štandardnými rozmermi 90×200 cm. Dobrým riešením do začiatku je detská posteľ so zábranou. Pre bezpečnosť dieťaťa je to dobrá voľba, nemôže z postele vypadnúť a lepšie si bude zvykať na väčšom lôžku. Zaobstarať si môžete variantu so zábranou, prípadne ju môžete dokúpiť dodatočne.

image001

Detská posteľ s úložným priestorom Lollipop vo vyvýšenej verzií. Ponúka multifunkčné riešenie, okrem lôžka tiež ponúka písací stôl, šuplíky a nechýba zábrana okolo postele. Rozmery 210x113x110 cm. Orientačná cena 326,17 €.

Klasické detské postele samozrejme ponúkajú veľké množstvo krásnych prevedení. Praktické sú postele s prístelkou alebo úložným priestorom. Aktuálne sú veľmi obľúbené detské postele, ktoré sú zároveň aj zázemím pre hranie. Obľúbené sú tie, ktoré sú vybavené rôznymi doplnkami vo forme domčekov, veží alebo stanov. Do tejto kategórie je možné zaradiť detské postele špeciálnych tvarov, kedy sa potomok ukladá ku spánku napríklad do auta, autobusu, lode alebo kráľovského kočiaru. Najmä detské postele auto sú veľmi populárne medzi chlapcami.

image002

Úžasná destská postel SCNS200R-SCGTCR pre malého chlapca vo tvare auta je naozaj originálna. Vysunuté kolesá s pneumatikami sú ako skutočné. Ideálne na spanie aj hranie. Zábrany sú pozdĺž celej postele, naviac má zaoblené hrany pre väčšiu bezpečnosť. Rozmery: 228,6x111x60,2 cm. Orientačná cena 405,11 €.

 

Poschodové postele pre dve deti

Poschodové postele sú v mnohých rodinách s viac deťmi vítaným riešením. Šetria veľa miesta a dnešné dizajny sú veľmi podarené. Ponúkajú sa v pestrej škále prevedení, takže si môžete vybrať tú, ktorá bude vyhovovať potrebám vašich detí.

image003

Detská poschodová postel Leo je ideálna pre dve deti opačného pohlavia. Neutrálny odtieň doplňujú farebné výplne políc v kontrastnej ružovej a modrej farbe. K dispozícií je tiež praktický šuplík ako úložný priestor. Orientačná cena: 317,99 € v zľave.

A čo tak multifunkčná detská posteľ?

Skvelou voľbou pre malé interiéry sú detské multifunkčné postele, ktoré maximálne šetria priestor v danej miestnosti. Okrem miesta na spanie pre jedno alebo dve deti ponúka aj ďalší nábytok, ako je písací stôl, šatníková skriňa, police, šuplíky, regály a pod. často stačí kúpiť iba túto posteľ a izbička je celá zariadená.

image004

Multifunkčná posteľ Heidi je zhotovená v atraktívnom a praktickom dizajne. Zvolené odtiene kombinácie bielej a šedej sú veľmi moderné. Celá zostava obsahuje posteľ s prístelkou, dve šatníkové skrine, dve menšie skrinky nad lôžkom a police. Orientačná cena: 431,34 €.

image005

Vyvýšená posteľ Smoozy v bielo-ružovej variante okúzli každú malú slečnu. Súčasťou je posteľ, bezpečnostná zábrana, odkladacie police a písací stôl. Orientačná cena 286,54 €.

Dômyselne riešená je poschodová multifunkčná posteľ Stim pre dve deti. Okrem dvoch lôžok má tiež dve šatníkové skrine, šuplík pod spodnou posteľou a praktické poličky. Orientačná cena: 357,13 €.

image006

Nákup detskej postele nie je pre rodičov zrovna jednoduchou záležitosťou, ale nie je dôvod sa obávať.Nahliadnite na stránky špecializovaného e-shopu www.nabytok-aldo.sk, kde pre svoje dieťa zaručene nájdete tú správnu posteľ. Výber je naozaj široký, ceny sú priaznivé, kvalita vysoká a dizajn veľmi moderný.

Akú detskú posteľ zaobstarať do modernej izbičky?
4.67 (93.33%) 3 votes
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.