Pridané: 6. novembra 2015 | Autor: admin

Kvalitné nástroje na úpravu vašej hydiny

Máte problémy s nekvalitne pripravenou hydinou a máte pocit, že by to šlo omnoho lepšie? Všetko záleží iba na príprave potravín. Ak sú zhotovené kvalitne, výrazne tým stúpa aj chuť daných hydinových výrobkov. Práve na e-shopeTescoma nájdete nespornú kvalitu kuchynských produktov, ktoré obohatia vašu kuchyňu a vďaka moderným nástrojom si budete môcť vychutnať vysokú kvalitu jedla.

Prípravu vášho mäsa a hydiny zjednoduchšíšikovný mlynček na mäso HANDY. Ten zaistí mletie všetkých obvyklých druhov mäsa najemno a aj nahrubo. Dokonca zvládne pripraviť strúhanku, pomlieť cesnak, cibuľu, alebo rôzne druhy syrov či orechov. Mlynček je vyrobený zo špeciálne tvrdených a odolných plastov, krájací nôž a disky z prvotriednej ocele, ktorá nehrdzavie. Medzi jeho výhody patrí najmä bezpečné a rýchle použitie.

 

 

Čo sa týka mäsových výrobkov, ich príprava ani zďaleka nekončí a to vďaka jedinečnému šunkovaruPresto s teplomerom. Tento šunkovar predstavuje možnosť vyrobiť si šunku podľa vlastnej chuti, čo Vám zjednoduší akúkoľvek prácu pri kupovaní výrobkov tohto typu. Šunkovar Presto je ultramoderný a z plastu, pričom ten odolá teplotám až do výšky 100°C. Nožičky nádoby sú zložené zo žiaruvzdorného silikónu, ktorý vydrží do teploty 230°C. Vďaka materiálnemu spracovaniu sa tento šunkovar dobre čistí a ani nezachádza. No je tu potrebná ešte jedna vec – s čím si šunku naporcujeme?

 

 

Medzi produkty na tento účel patria napríklad nože od rôznych kvalitných výrobcov s nehrdzavejúcou oceľou a ergonomickou rukoväťou. Plast je navyše taktiež odolný aj proti umývaniu v umývačke. Nože Cosmo, Presto Tone a PrestoBianco sú vybavené dokonca špeciálnou rukoväťou, ktorá sa nešmýka ani pri práci s mokrými rukami. Okrem toho luxusne pôsobia aj série nožov HomeProfi a Azza, na ktoré v prípade zakúpenia získate až 10 ročnú záruku.

e-byvanie.sk_tescoma_sk_01

 

 

Kvalitné nástroje na úpravu vašej hydiny
5 (100%) 1 vote
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.