Pridané: 28. novembra 2015 | Autor: admin

Ktoré lokality v Bratislave sú najlepšie na bývanie

Bratislava je hlavné mesto Slovenska a ako to býva vo väčšine krajín, je aj hlavným centrom spoločenského diania. Najnižšia nezamestnanosť, najvyššie mzdy, najvyššia životná úroveň. Aj preto si mnoho mladých po ukončení školy vyberie toto mesto ako svoj nový domov. Okrem toho, že si od niektorých ľudí musíte zvyknúť na posmešné označenie „cépečkár“, musíte si vybrať aj byt. Či už ide o kúpu alebo prenájom, v prvom rade byste sa mali zaujímať o stav bytu a jeho lokalitu. Na čo si dávať pozor?

 

Nedôverujte a preverujte

Aj keď natrafíte na v ponuke realitnej kancelárie na váš vysnívaný byt, prehliadka je nevyhnutná. Fotografie nikdy neprezradia všetko a niekedy môžu aj skreslovať. Na prehliadku pokojne so sebou zoberte odborníka, ktorý vám pomôže odhaliť rôzne skryté vady a pozrieť sa na veci, ktorým vy nerozumiete. Okrem toho si preverte informácie o majiteľovi a to, či je skutočne vlastníkom bytu. Neobjavili ste hneď v ponuke byt, ktorý by vás zaujal? Nerozmýšľajte o kompromisnom riešení. Predaj bytov v Bratislave je na dennom poriadku, takže sa vám oplatí počkať na novú ponuku, ktorá bude pre vás ideálna. A ako je to s lokalitou bytu?

 

e-byvanie_sk_finep_sk_nahledovy

 

Najlákavejšie lokality v Bratislave

Prihliadať nemôžete iba na interiér bytu, ale musíte brať ohľad aj na lokalitu a občiansku vybavenosť miesta, kde sa byt nachádza. Medzi najobľúbenejšie bratislavské lokality rozhodne patrí Staré mesto. Historické centrum, kde sa združuje život, služby a aj pekné byty. Nevýhodou sú veľmi vysoké ceny a časté problémy s parkovaním. Byty v Bratislave v Ružinove sú druhými najžiadanejšími po Starom meste. Obľúbené sú hlavne kvôli skvelej dostupnosti – do centra to máte približne 10 minút MHD, ide o príjemné prostredie vhodné pre rodiny s deťmi a občianska vybavenosť je na veľmi vysokej úrovni.

 

e-byvanie_sk_finep_sk_02

 

Ďalšími dobrými lokalitami sú Karlova Ves, Lamač či Kramáre. Avšak nezabúdajte na to, že každý byt si musíte preveriť individuálne. Nespoliehajte sa na to, že ak je byt v Starom meste, musí ísť automaticky o niečo, s čím budete spokojný.

Chcete ísť pri hľadaní nového bývania svojmu šťastiu na proti? Navštívte www.finep.sk a nájdite svoje vysnívané bývanie.

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.