Pridané: 16. januára 2017 | Autor: admin

Nepodceňte výber vchodových dverí

Vybrať si vchodové dvere je niekedy doslova fuška. Okrem toho, že to nie je lacná záležitosť, zápasíte aj s otázkami, aký farebný odtieň si vybrať, aký materiál a koniec koncov aj výrobcu. Dvere sú prvá vec, s ktorou prichádzajú do kontaktu aj vaši hostia. Presvedčte ich o vašom dobrom vkuse.

 

Hľadám vchodové dvere

Je len otázkou času, kedy vám vypovedia službu vaše staré dvere. Nemusí ísť pritom len o otázky tesnenia (teplo, hluk, požiar atď.), ale aj estetickú stránku dverí. Vchodové dvere si od vás vyslúžia niekedy aj množstvo nárazov, kopancov a škrabancov, kvôli čomu pôsobia zničene a vaša domácnosť zanedbane. Aby ste sa pred ostatnými nemuseli hanbiť a sami sa cítili dobre, popozerajte sa po dverách, ktoré dokonale vyhovejú vašim nárokom. Aktuálnym trendom v Bratislave a okolí sú hliníkové dvere, ktoré pútajú svojou kvalitou a moderným vzhľadom. Hliník je pokrokový materiál pri výrobe dverí hlavne pre svoju pevnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam a ponúka množstvo riešení pri výbere želaného farebného odtieňa dverí. Vysokú mieru bezpečnosti hliníkových vchodových dverí zabezpečuje celoobvodové kovanie. Pre vašu novostavbu aj bytový dom si môžete vybrať hliníkové dvere so širokými možnosťami izolačnej aj sklenej výplne. Izolácia vás poteší najmä v prípade, že sa potrebujete zbaviť hluku z chodbičky, o ktorú sa v bytovom dome delíte so susedom. Ak mu teda často šteká pes alebo má hlučné návštevy, deti a často chodí hore-dole a buchoce, dobre zaizolované dvere vás ochránia pred  potenciálnymi konfliktmi.

Dvere z hliníka

Predajca hliníkových dverí v Bratislave Kalypsomajiteľom bytových domov odporúča voliť pre vchodové dvere hliníkový profil, ktorý zabezpečí nielen veľkú životnosť dverí, ale aj variabilitu, čo sa týka farebného prevedenia. Ku dverám vám vedia dodať aj elektromagnetický, aj elektromechanický zámok a je možné k nim zladiť následne aj zvonček alebo poštovú schránku, vďaka čomu bude vaša bytovka pôsobiť veľmi elegantne a jednotne. Nízky prah hliníkových vchodových dverí disponuje gumeným nášľapným protišmykovým tesnením. Pri výbere dverí si sami určíte, či chcete z oboch strán kľučky, guľu, alebo ich kombináciu. Podľa vašich nárokov na izoláciu a bezpečnosť sa s predajcom môžete dohodnúť na bezpečnostných dverách alebo dverách s lepšou tepelnou a zvukovou izoláciou. Z dverných výplní si môžete zvoliť sklo, PVC, HPL alebo hliník v štandardnom alebo bezpečnostnom prevedení. Pri povrchovej úprave dverí sa viete vyšantiť a zvoliť si hladké práškové farby, štruktúrované farby alebo imitáciu drevín, čo pôsobí veľmi prírodne.

hlinikove-dvere_kalypso.sk

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.