Pridané: 28. augusta 2015 | Autor: admin

Kde kúpiť svietidlá v Bratislave a zároveň sa dozvedieť viac o možnostiach osvetlenia?

Veľmi dôležitou súčasťou každého interiéru sú svietidlá. Tie nielenže plnia svoju hlavnú úlohu, prinášajú náhradu denného svetla, zároveň tvoria neodmysliteľný prvok interiérového dizajnu. Svietidlá dokážu priestor výrazne zatraktívniť a vytvoriť v ňom dominantu, ktorá ho urobí originálnym. Ak hľadáte akékoľvek svietidlá v Bratislave do vášho bývania či kancelárie, prinášame vám zaujímavý tip, kde ich nájdete.

 

Jednoduché, ale aj exkluzívne dizajnérske svietidlá

Spoločnosť Casca vám predstavuje inšpiratívny showroom svietidiel, v ktorom si môžete vybrať akékoľvek osvetlenie do interiérov a navyše aj do exteriérových priestorov. Až 300 m2 ukrýva zaujímavé prevedenia moderných lustrov, závesných a stropných svietidiel či mnohé formy doplnkového osvetlenia, z ktorých si vyberie určite každý. Aj záujemcovia o univerzálne a jednoduché svietidlá, aj priaznivci exkluzívnych svietidiel, a to z kolekcie svetoznámych španielskych, talianskych či francúzskych dizajnérskych dielní.

 

Odborné poradenstvo, vďaka ktorému si vyberiete to správne prevedenie osvetlenia

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, aké prevedenie svietidiel je do vášho interiéru to najideálnejšie, odborní poradcovia sú pripravení pomôcť vám. Na základe vašich nárokov a predstáv spoločne vyberiete atraktívne svietidlo, ktoré dizajnovo zapadne do charakteru daného priestoru a navyše, zabezpečí jeho rovnomerné a dostatočné osvetlenie. V galérii svietidiel v Bratislave si môžete objednať aj jeho montáž priamo na mieste.

 

Zastavte sa pri poučných inštaláciách

Je dobré, ak ľudia majú dostatočné informácie o vlastnostiach jednotlivých zdrojov svetla. Aj na základe nich sa potom dokážu rozhodnúť pre to správne svietidlo. V showroome spoločnosti Casca sú preto pre všetkých návštevníkov pripravené zaujímavé inštalácie, ktoré vás poučia o energetickej náročnosti, svetelnosti a ostatných charakteristikách LED žiaroviek, žiariviek a iných bežne používaných zdrojov.

Svietidlá v Bratislave v showroomeCasca si môžete prezrieť každý pracovný deň od 10:00 do 18:00 na Tomášikovej ulici 3/A. Jeho personál sa teší na vašu návštevu.

Kde kúpiť svietidlá v Bratislave a zároveň sa dozvedieť viac o možnostiach osvetlenia?
5 (100%) 1 vote
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.