Pridané: 30. septembra 2015 | Autor: admin

Štýlová a praktická kuchyňa na mieru so vstavanými skriňami

Chcete mať naozaj štýlovú kuchyňu na mieru, akú len tak ľahko nenájdete v každej bežnej domácnosti? Ste priaznivcom vysoko funkčných riešení, a preto okrem moderného dizajnu beriete ohľad aj na praktickosť? Zabudnite na tradičné kuchynské linky, ale ozvláštnite svoju kuchyňu a prineste do nej obrovské množstvo úložných priestorov vstavanými skriňami.

Určite ste si pomysleli, že táto myšlienka je naozaj šialená. Veď vstavané skrine ste doteraz vídavali len na chodbe, prípadne v spálni. Trendy interiérového dizajnu sa však ustavične menia, a preto sa neustále objavujú aj nové možnosti pri zariaďovaní kuchyne. Práve vstavané skrine do kuchyne sú súčasným hitom, ktorý si získava stále viac a viac priaznivcov.

 

Vďaka vstavaným skriniam bude mať v kuchyni všetko svoje miesto

Tradičným problémom v kuchyniach je nedostatok úložných miest. Potrebujeme v nej uskladniť nielen riady, no z dôvodu absencie špajzy v moderných interiéroch aj všetky potraviny. No a na to určite nepostačia bežné skrinky, ktoré sú súčasťou kuchynských liniek. Vstavané skrine v kuchyni odstraňujú tento problém a prinášajú do nej veľkokapacitné odkladacie kapacity, do ktorých sa zmestí naozaj všetko, čo je v kuchyni nutné uskladniť.

 

Je len na vás, ako bude vyzerať vaša vstavaná skriňa do kuchyne

Vstavané skrine do kuchyne je ideálne kombinovať napríklad ku kuchynským ostrovčekom, ktoré vám poskytnú dostatok miesta na prácu pri príprave jedál, varenie a umývanie či s menšou kuchynskou linkou pokojne aj bez vrchných skriniek. Tie nebudú vďaka vstavanej skrini absolútne potrebné. Vstavaná skriňa vytvorí v kuchyni centrálnu úložnú zónu, v ktorej si vyčleníte priestor na potraviny, hrnce, jedálenský servis, no napríklad aj na kuchynské spotrebiče. Časť skrine môžete ukryť pod nepriehľadné posuvné dvere a časť napríklad poňať ako vitrínu s výraznou dekoratívnou funkciou. To, ako bude vstavaná skriňa vyzerať, je len a len na vás. Vstavané skrine do kuchyne sú totiž vyrábané na mieru.

Ak máte aj vy záujem o netradičné riešenie úložných priestorov do kuchyne vo forme vstavaných skríň, viac o ich možnostiach sa dozviete na internetovej stránke spoločnosti Amdoor.

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.