Pridané: 1. novembra 2011 | Autor: admin

Biolampa pomáha

 

Ak vás trápi akné, opary či lupienka alebo si neviete dať rady s ekzémom, chrípkou či prechladnutím, vyskúšajte modernú liečebnú metódu – terapiu svetlom. Liečba svetlom pomocou biolampy prináša so sebou veľa výhod, ktoré ocení nielen odborník ale aj bežný pacient. Použitie tohto revolučného prístroja je naozaj široké.  Úspešne sa využíva po celom svete na zlepšenie hojenia rán, akými sú popáleniny, preležaniny či operačné jazvy. Zmierňuje bolesť pri artróze, bolestiach chrbta a iných častí tela. Pomáha uvoľniť stuhnuté svalstvo a liečiť svalové kŕče.  Je ideálny pri liečbe väčšiny kožných ochorení a pri odstraňovaní pleťových problémov. Oceníte ho v prípade problémov s akné alebo atopickým ekzémom. Dobré výsledky sa prejavujú aj pri liečbe príznakov psoriázy. Ak chcete svoje zdravie chrániť preventívne, pomocou biolampy to dokážete.

 

biolampa

 

Postup liečby

Dôkladne si preštudujte návod na použitie, ktorý popisuje liečbu svetlom pre jednotlivé druhy zdravotných problémov. Rozdiel je v mieste použitia, v dobe  aplikácie UV svetla a frekvencie opakovania.  Následne uveďte prístroj do chodu a priložte biolampu do blízkosti miesta postihnutého problémom. Lúče by mali dopadať kolmo na pokožku pre maximalizovanie požadovaného efektu. Svetlo z biolampy preniká až do tkaniva, kde je absorbované. Svetlo sa mení na čistú energiu, ktorá je následne bunkami zúžitkovaná na naštartovanie základných procesov samoliečby. Aktivuje sa tak bunkový metabolizmus, pri ktorom dochádza k zložitým vnútrobunkovým procesom.

 

Výhody biolampy

Biolampa je určená pre použitie v lekárskej ambulancii ale aj na domáce použitie. Výhodou je  cenová dostupnosť pre všetky spoločenské vrstvy. Môže si ju dovoliť skoro každý. Kúpou biolampy šetríte prostriedky, ktoré by ste pri inej forme liečby museli investovať do liekov.

 

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.