Pridané: 4. novembra 2014 | Autor: admin

Byty v Bratislave za výhodné ceny

Otázka bývania patrí k tým najdôležitejším. Riešiť ju musia najmä mladí ľudia. Pri výbere bytu v Bratislave drvivá väčšina kupujúci pozerá predovšetkým na cenu kupovanej nehnuteľnosti. Veľmi dôležitú rolu však hrá aj lokalita. Veď je to práve miesto bývania, ktoré rozhoduje o kvalite nášho života. Mimoriadne dôležitá je občianska vybavenosť a vzdialenosť od centra či miesta práce.

image002

Lacné byty v Bratislave nemusíte hľadať iba na okraji mesta.  Byty za priaznivé ceny je možné nájsť aj relatívne blízko od centra mesta. Zoberme si taký Ružinov – presnejšie Jégého alej. Do centra mesta to máte odtiaľto iba niekoľko minút.

Ružinov je medzi ľuďmi obľúbený aj pre svoj zelený charakter či relatívny pokoj, ktorý by ste len darmo hľadali v iných častiach našej metropoly. Okolie Jégého aleje je takým malým rajom pre všetkých športovo naladených ľudí. Neďaleko sa totiž nachádza Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum, kúpalisko Tehelné pole či krytá plaváreň Pasienky.

 

image003

Nudiť sa však nebudú ani ľudia, ktorým šport až tak nevonia a radi sa venujú trochu iným aktivitám. V blízkosti Jégého aleje sa nachádzajú obchodné centrá Polus a Centrál.

Byty Bratislava na Jégého aleji si zamilujú aj mamičky s malými deťmi. Neďaleko sa totiž nachádza Štrkovecké jazero, kde sú pre deti pripravené rôzne atrakcie.

Developer Jégého aleje

Okrem ceny a lokality je pri novostavbách potrebné dávať pozor aj na realizátora stavby. Developer je jednoducho dôležitý. Za projektom Jégého alej stojí developer Finep SK. Táto spoločnosť nie je na trhu s realitami žiadnym nováčikom. Na pražskej scéne sa pohybuje už od roku 1995. Za tento čas firma stihla dokončiť 15 projektov, v ktorých predala viac ako 6000 bytov.  Tieto čísla hovoria za všetko. Finep SK je developer, ktorému možno dôverovať.

image006

Aktuálna ponuka bytov

20-podlažný bytový dom tvorí 194 bytov a apartmánov. Na predaj sú jedno- až štvorizbové byty s výmerou 33 až 114 m².

Rate this post
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.